مرکز زیبایی و جوانسازی

زیبایی از دیرباز دغدغه انسان بوده است و انسان همواره کوشیده تا در نگاه اول مخاطبان زیبا به نظر برسد. چهره و موهای یک فرد همیشه اولین بخشی است که در زمان برقراری ارتباط به چشم مخاطب می آید. هر چه پوست سالم تر و بدون لک و جوش باشد، چهره زیباتر به نظر می رسد. به همین دلیل، زیبایی و سلامت پوست و مو نقش مهمی در زیبا به نظر رسیدن فرد دارد. از سوی دیگر، بهترین متخصصان پوست معتقدند که پوست آینه سلامت بدن است. 

آشنایی با دکتر فائزه عامری

برخی از خدمات

مرکز زیبایی، پوست، مو و لیزر دکتر فائزه عامری

تزریق ژل

با افزایش سن خطوط صورت که معمولاً در اطراف بینی، دهان، چشم و گونه مشاهده می‌شوند، عمیق شده و به چین و چروک‌هایی واضح تبدیل می‌شوند.

لیزر موهای زائد

. لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای خلاص شدن از موهای زائد می باشد.یکی از یهترین روش ها لیزر میباشد که عموما 6 الی 9 جلسه نیاز هست.

هایفوتراپی

لیفت صورت و گردن بدون جراحی، هایفو کاهش سرعت پیری است.هایفو یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های بدون جراحی و غیرتهاجمی لیفت صورت است .

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک یک عمل جراحی که به منظور بهبود ظاهر پلکها انجام می‌شود. این جراحی هم برای زیباسازی قسمتهای اطراف چشم و هم برای درمان مشکلات عملکردی پلک به کار رود.

تزریق چربی

در این حالت، چربی از شکم، ران یا سایر بخش‌های بدن شما معمولاً به کمک روش لیپوساکشن استخراج شده و پس از آماده‌سازی به بخش‌های مورد نظر تزریق می‌شود.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می‌شود.تزریق بوتاکس از جمله روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست است .

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی می‌تواند به بهبودافزایش خونرسانی، محو کردن چین و چروک‌ها، تحریک کلاژن سازی و از بین بردن چربی‌های موضعی پوست کمک کند.

فشیال و پاکسازی

فیشیال و پاکسازی

فیشال یک روش درمانی محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است.و شفاف میباشد. تنها در یک جلسه میتواند بسیاری از مشکلات پوستی، را از بین ببرد.

اخبار و مقالات

آخرین اخبار ها و مقاله ها

هایفوتراپی در پیروزی

هایفوتراپی در پیروزی

هایفوتراپی در پیروزی انجام هایفوتراپی در پیروزی برای ساکنین این منطقه بسیار اهمیت دارد. وجود یک کلینیک معتبر در محل زندگی افراد بسیار مورد توجه است. کلینیک زیبایی دکتر عامری در شرق تهران و خیابان پیروزی به ساکنین این محله کمک می کند تا بتوانند از خدمات زیبایی آن بهره مند شوند. مرکز زیبایی دکتر […]

هایفوتراپی در تهران

هایفوتراپی در تهران انجام هایفوتراپی در تهران نیازمند پیدا کردن یک کلینیک زیبایی معتبر است. در این مقاله کلینیک زیبایی دکتر عامری را به شما معرفی می کنیم. برای انجام هایفوتراپی می توانید از پرسنل مجرب این کلینیک استفاده کنید. این مرکز با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به […]

بهترین مرکز لیفت نخ

بهترین مرکز لیفت نخ

بهترین مرکز لیفت نخ انتخاب بهترین مرکز لیفت نخ برای علاقه مندان به این روش زیبایی بسیار اهمیت دارد. در این مقاله کلینیک زیبایی دکتر عامری را به شما پیشنهاد می کنیم. در این کلینیک با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات می توانید لیفت نخ را انجام دهید. یکی از ویژگی های […]

لیفت نخ در پیروزی

لیفت نخ در پیروزی

لیفت نخ در پیروزی انجام لیفت نخ در پیروزی نیازمند پیدا کردن یک کلینیک زیبایی معتبر است. کلینیک زیبایی دکتر عامری با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. در این کلینیک تمام نکات بهداشتی طبق استانداردهای بین المللی رعایت می شود. یکی از ویژگی های کلینیک […]

1 2 3 4 5 21