زیبایی رو با ما تجربه کنید مرکز زیبایی، پوست، مو و لیزر

مرکز زیبایی و جوانسازی

زیبایی از دیرباز دغدغه انسان بوده است و انسان همواره کوشیده تا در نگاه اول مخاطبان زیبا به نظر برسد. چهره و موهای یک فرد همیشه اولین بخشی است که در زمان برقراری ارتباط به چشم مخاطب می آید. هر چه پوست سالم تر و بدون لک و جوش باشد، چهره زیباتر به نظر می رسد. به همین دلیل، زیبایی و سلامت پوست و مو نقش مهمی در زیبا به نظر رسیدن فرد دارد. از سوی دیگر، بهترین متخصصان پوست معتقدند که پوست آینه سلامت بدن است. 

آشنایی با دکتر فائزه عامری

دکتر فائزه عامری

پزشک زیبایی

برخی از خدمات

مرکز زیبایی، پوست، مو و لیزر دکتر فائزه عامری

تزریق ژل

با افزایش سن خطوط صورت که معمولاً در اطراف بینی، دهان، چشم و گونه مشاهده می‌شوند، عمیق شده و به چین و چروک‌هایی واضح تبدیل می‌شوند.

لیزر موهای زائد

. لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای خلاص شدن از موهای زائد می باشد.یکی از یهترین روش ها لیزر میباشد که عموما 6 الی 9 جلسه نیاز هست.

هایفوتراپی

لیفت صورت و گردن بدون جراحی، هایفو کاهش سرعت پیری است.هایفو یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های بدون جراحی و غیرتهاجمی لیفت صورت است .

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک یک عمل جراحی که به منظور بهبود ظاهر پلکها انجام می‌شود. این جراحی هم برای زیباسازی قسمتهای اطراف چشم و هم برای درمان مشکلات عملکردی پلک به کار رود.

تزریق چربی

در این حالت، چربی از شکم، ران یا سایر بخش‌های بدن شما معمولاً به کمک روش لیپوساکشن استخراج شده و پس از آماده‌سازی به بخش‌های مورد نظر تزریق می‌شود.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می‌شود.تزریق بوتاکس از جمله روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست است .

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی می‌تواند به بهبودافزایش خونرسانی، محو کردن چین و چروک‌ها، تحریک کلاژن سازی و از بین بردن چربی‌های موضعی پوست کمک کند.

فشیال و پاکسازی

فیشیال و پاکسازی

فیشال یک روش درمانی محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است.و شفاف میباشد. تنها در یک جلسه میتواند بسیاری از مشکلات پوستی، را از بین ببرد.

اخبار و مقالات

آخرین اخبار ها و مقاله ها

آموزش تزریق مزوتراپی در تهرانپارس

آموزش تزریق مزوتراپی در تهرانپارس

آموزش تزریق مزوتراپی در تهرانپارس اگر به دنبال یک مرکز برای آموزش تزریق مزوتراپی در تهرانپارس هستید. ما به شما مرکز زیبایی دکتر عامری را پیشنهاد می کنیم. دکتر با استفاده از دانش روز و بهترین تجهیزات اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات دقیقی […]

آموزش تزریق بوتاکس در تهرانپارس

آموزش تزریق بوتاکس در تهرانپارس

آموزش تزریق بوتاکس در تهرانپارس اگر به دنبال رکزی برای آموزش تزریق بوتاکس در تهرانپارس هستید، ما به شما کلینیک زیبایی دکتر عامری را پیشنهاد می کنیم. دکتر عامری با استفاده از دانش روز و بهترین و مجهزترین دستگاه ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید […]

مرکز آموزش فیشیال تهران

مرکز آموزش فیشیال تهران

مرکز آموزش فیشیال تهران برای آموز به دنبال مرکز آموزش فیشیال تهران هستید؟ ما به شما مرکز آموزشی دکتر عامری را ژیشنهاد می کنیم. دکتر فائزه عامری با استفاده از مجهزترین دستگاه ها اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. با استفاده از دانش حرفه ای این مرکز می تواندی به راحتی دوره های […]

مرکز آموزش فیشیال در تهرانپارس

مرکز آموزش فیشیال در تهرانپارس

مرکز آموزش فیشیال در تهرانپارس اگر به دنبال یک مرکز آموزش فیشیال در تهرانپارس هستید. ما به شما کلینیک زیبایی دکتر عامری را پیشنهاد می کنیم. برای درک بهتر این موضوع در این مقاله بررسی می کنیم که فیشیال چیست و چه کاربرد هایی دارد. در ادامه با ما همراه باشید. صورت، یکی از بارزترین […]

1 2 3 4 5 15