مرکز زیبایی و جوانسازی

زیبایی از دیرباز دغدغه انسان بوده است و انسان همواره کوشیده تا در نگاه اول مخاطبان زیبا به نظر برسد. چهره و موهای یک فرد همیشه اولین بخشی است که در زمان برقراری ارتباط به چشم مخاطب می آید. هر چه پوست سالم تر و بدون لک و جوش باشد، چهره زیباتر به نظر می رسد. به همین دلیل، زیبایی و سلامت پوست و مو نقش مهمی در زیبا به نظر رسیدن فرد دارد. از سوی دیگر، بهترین متخصصان پوست معتقدند که پوست آینه سلامت بدن است. 

آشنایی با دکتر فائزه عامری

برخی از خدمات

مرکز زیبایی، پوست، مو و لیزر دکتر فائزه عامری

تزریق ژل

با افزایش سن خطوط صورت که معمولاً در اطراف بینی، دهان، چشم و گونه مشاهده می‌شوند، عمیق شده و به چین و چروک‌هایی واضح تبدیل می‌شوند.

لیزر موهای زائد

. لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای خلاص شدن از موهای زائد می باشد.یکی از یهترین روش ها لیزر میباشد که عموما 6 الی 9 جلسه نیاز هست.

هایفوتراپی

لیفت صورت و گردن بدون جراحی، هایفو کاهش سرعت پیری است.هایفو یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های بدون جراحی و غیرتهاجمی لیفت صورت است .

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک یک عمل جراحی که به منظور بهبود ظاهر پلکها انجام می‌شود. این جراحی هم برای زیباسازی قسمتهای اطراف چشم و هم برای درمان مشکلات عملکردی پلک به کار رود.

تزریق چربی

در این حالت، چربی از شکم، ران یا سایر بخش‌های بدن شما معمولاً به کمک روش لیپوساکشن استخراج شده و پس از آماده‌سازی به بخش‌های مورد نظر تزریق می‌شود.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می‌شود.تزریق بوتاکس از جمله روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست است .

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی می‌تواند به بهبودافزایش خونرسانی، محو کردن چین و چروک‌ها، تحریک کلاژن سازی و از بین بردن چربی‌های موضعی پوست کمک کند.

فشیال و پاکسازی

فیشیال و پاکسازی

فیشال یک روش درمانی محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است.و شفاف میباشد. تنها در یک جلسه میتواند بسیاری از مشکلات پوستی، را از بین ببرد.

اخبار و مقالات

آخرین اخبار ها و مقاله ها

مفهوم و کاربرد سونوگرافی صورت

مفهوم و کاربرد سونوگرافی صورت

سونوگرافی صورت یک روش تصویربرداری پزشکی است که از امواج فراصوتی برای تولید تصاویر با کیفیت از داخل ساختارهای صورت استفاده می کند. این فناوری به پزشکان امکان می دهد تا با دقت بالا به بررسی و تشخیص مشکلات و اختلالات مختلف در اندازه گیری، شکل، و وضعیت اندازه گیریهای مختلف در صورت بپردازند. کاربردهای […]

هایفو یا لیفت صورت با نخ؟

هایفو یا لیفت صورت با نخ؟

در دنیای امروز، روش های جدیدی برای جوانسازی پوست و بهبود ظاهر ظاهری فرد ارائه شده اند. دو روش محبوب در این زمینه، هایفو و لیفت صورت با نخ هستند که هرکدام ویژگی ها و مزایای خود را دارند. اگر شما هم به دبنال لیفت نخ در تهران هستید این محتوا را تا انتها دنبال […]

معرفی و لازمه های بهترین مرکز زیبایی در شرق تهران

معرفی و لازمه های بهترین مرکز زیبایی در شرق تهران

کلینیک زیبایی دکتر عامری و بهترین مرکز زیبایی در شرق تهران، یک مرکز پیشرو و معتبر در حوزه زیبایی در منطقه شرق تهران است. این کلینیک با سابقه بیش از چندین سال درخشش، به عنوان یک مرکز معتبر و معروف به خدمات حرفه‌ای زیبایی شناخته می‌شود. سابقه و تجربه دکتر عامری با تیم متخصص و […]

انجام هایفوتراپی در کلینیک زیبایی شرق تهران

انجام هایفوتراپی در کلینیک زیبایی شرق تهران

انجام هایفوتراپی در کلینیک زیبایی شرق تهران، همان طور که میدانید تلاش انسان جهت جست‌وجوی اکسیرهای جوانی و راه‌هایی برای بازیابی زیبایی از دست رفته،  قدمت آن به سال های دور باز می گردد. امروزه با پیشرفت علوم پزشکی، راه های زیادی جهت تعویق روند پیری وچود دارد که یکی از محبوب ترین این روش […]

1 2 3 4 22