مرکز زیبایی و جوانسازی

زیبایی از دیرباز دغدغه انسان بوده است و انسان همواره کوشیده تا در نگاه اول مخاطبان زیبا به نظر برسد. چهره و موهای یک فرد همیشه اولین بخشی است که در زمان برقراری ارتباط به چشم مخاطب می آید. هر چه پوست سالم تر و بدون لک و جوش باشد، چهره زیباتر به نظر می رسد. به همین دلیل، زیبایی و سلامت پوست و مو نقش مهمی در زیبا به نظر رسیدن فرد دارد. از سوی دیگر، بهترین متخصصان پوست معتقدند که پوست آینه سلامت بدن است. 

آشنایی با دکتر فائزه عامری

دکتر فائزه عامری

پزشک زیبایی

برخی از خدمات

مرکز زیبایی، پوست، مو و لیزر دکتر فائزه عامری

تزریق ژل

با افزایش سن خطوط صورت که معمولاً در اطراف بینی، دهان، چشم و گونه مشاهده می‌شوند، عمیق شده و به چین و چروک‌هایی واضح تبدیل می‌شوند.

لیزر موهای زائد

. لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای خلاص شدن از موهای زائد می باشد.یکی از یهترین روش ها لیزر میباشد که عموما 6 الی 9 جلسه نیاز هست.

هایفوتراپی

لیفت صورت و گردن بدون جراحی، هایفو کاهش سرعت پیری است.هایفو یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های بدون جراحی و غیرتهاجمی لیفت صورت است .

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک یک عمل جراحی که به منظور بهبود ظاهر پلکها انجام می‌شود. این جراحی هم برای زیباسازی قسمتهای اطراف چشم و هم برای درمان مشکلات عملکردی پلک به کار رود.

تزریق چربی

در این حالت، چربی از شکم، ران یا سایر بخش‌های بدن شما معمولاً به کمک روش لیپوساکشن استخراج شده و پس از آماده‌سازی به بخش‌های مورد نظر تزریق می‌شود.

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می‌شود.تزریق بوتاکس از جمله روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست است .

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی می‌تواند به بهبودافزایش خونرسانی، محو کردن چین و چروک‌ها، تحریک کلاژن سازی و از بین بردن چربی‌های موضعی پوست کمک کند.

فیشیال و پاکسازی

فیشال یک روش درمانی محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است.و شفاف میباشد. تنها در یک جلسه میتواند بسیاری از مشکلات پوستی، را از بین ببرد.

اخبار و مقالات

آخرین اخبار ها و مقاله ها

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی در صورتی که شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که همواره به دنبال انجام روش کربوکسی تراپی است. قصد دارید تا به نزد بهترین پزشک انجام کربوکسی تراپی در تهران بروید. توصیه می‌ کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در حال حاضر بر اساس درخواست های زیاد افراد به […]

تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم  زیبایی یکی از فاکتورهای مهم در زندگی انسان است. تزریق چربی زیر چشم باعث پر شدن گودی زیر چشم و زیبایی شما می شود. به همین دلیل همیشه سعی می کند که در دید دیگران زیبا و جذاب به نظر بیاید. صورت و موهای هر شخصی اولین قسمتی است که هنگام […]

تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست یکی از راهای علمی و تایید شده برای از بژن بردن چین و چروک هایی که در دست های افراد و به مرور زمان بر روی دست افراد دیده می شود. تزریق چربی به دست یک‌ راه عملی و تایید شده برای از بین بردن آنها می باشد. کلینیک زیبایی خانم […]

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه یک از محبوب ترین عمل های جراحی در بین بانوان عمل جراحی های زیبایی سینه و یا تزریق چربی به سینه می باشد که از طریق تزریق چربی به سینه  انجام می شود. تزریق چربی به سینه  مانند دیگر عمل های زیبایی در بین بانوان بسیار رواج پیدا کرده است و […]

1 11 12 13 14 15